Музично-дидактичні ігри

МУЗИКА: 1. «Ведмеді» О.Тиличєєва

2. «Зайчики» Ю. Рожавська

3. «Пісня Вовка» В.Лисенко

4. «Лисиця» О. Тілічеєва.

Мета: Розвиток у дітей музичного слуху і музичної пам’яті, розвиток уявлення про музичні регістри (високий, середній, низький)

Хід гри: Наш Колобок завзятий мандрівник. Він любить подорожувати і знайомитись з різними тваринами. А кого саме зустрів Колобок у цій прогулянці, ви спробуєте відгадати, прослухавши музику. Тож прислухайтесь і відгадайте, яка тваринка вийде на зустріч Колобкові?

МУЗИКА: 1. «Пташка і пташенята» О.Тілічеєва

2. «Ведмідь» О.Тілічеєва

3. «Зайчики» О.Тілічеєва

4. «Совеня» Роберт Шуман