Архів новин

25 лютого 2021р. виповнилось 150 років з дня народження Лесі Українки, видатної української письменниці, перекладача, культурного діяча. До цієї ювілейної дати підготувалися малята нашого дошкільного закладу

Відкрите заняття з розвитку зв*язного мовлення з використанням елементів мнемотехніки "Зима- чарівниця" з дітьми молодшого дошкільного віку20 лют. 2018Відкрите заняття з дітьми молодшого дошкільного віку з розвитку зв*язного мовлення з використанням елементів мнемотехніки "Зима -чарівниця".20 лютого 2018р у дошкільному навчальному закладі (центр розвитку дитини) "Горобинка" вихователь Рогожина Ганна Миколаївна провела відкрите заняття з дітьми молодшого дошкільного віку з розвитку зв*язного мовлення з використанням елементів мнемотехніки "Зима -чарівниця".Діти закріпили знання про зимові явища, ігри, забави. З допомогою таблиць з мнемотехніки діти розповіли вірші та склали розповідь про зиму. Заняття було змістовне та цікаве для дітей.

_

Відповідно до постанови Уряду №10404, з 24 лютого до 30 квітня 2021 року на всій території України запроваджено адаптивний карантин. Залежно від епідемічної ситуації, на території України в цілому або на території окремих регіонів встановлюється "зелений", "жовтий", "помаранчевий" або "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, кожен з яких має чіткі обмеження та критерії визначення.
   З 24 лютого2022року  на території України встановлюється "жовтий" рівень епідемічної небезпеки, відповідно до якого, зокрема, забороняється:
  • відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу;
  • проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів);
  • проводити масові (культурні, спортивні, наукові, освітні, професійні тематичні та інших) заходи за участю більше однієї особи на 4 кв. м. площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) або наповненістю залів понад 50% місць у кожному окремому залі.
Правила прийому дітей в ЗДО на період адаптивного карантину

• Вихованці приймаються в дошкільний заклад при наявності медичної довідки про стан здоров’я.
  • Температурний скринінг безконтактним термометром під час ранкового прийому дітей та кожні 4 години впродовж дня.
  • Обмеження кількості дітей у групах.
  • Гнучкий графік прогулянок та занять.
  • Максимально можливе дистанціювання.
  • Обмеження кількості занять та ігор з фізичним контактом
  • Обмежене одночасне перебування за одним столом.
  • Заборона м’яких іграшок.
  • Повна відмова від багаторазових рушників.
  • Відмова від килимів.
  • Використання змінного взуття в приміщенні закладу.
  • Збільшення кількості прогулянок на свіжому повітрі.
  • Обмеження самостійного доступу до дезінфекторів.

Прийом дітей до груп:
  • з 7.00 до 8.30 ранку
  • повернення додому з 16.00 до 18.00;
  • дітей до дошкільного закладу приводять та забирають ТІЛЬКИ ДОРОСЛІ ЧЛЕНИ РОДИНИ;
  • прийом дітей вранці та передача дітей в кінці дня буде здійснюватися на території закладу за межами будівлі;
  • забороняється перебування батьків та супроводжуючих осіб на території закладу без засобів індивідуального захисту (маски або респіратора);
  • вимагається дотримання принципу фізичного дистанціювання;

Діти, в яких при температурному скринінгу буде виявлено температуру вище 37,2 С та матимуть ознаки нежиті, кашлю в дошкільний заклад не допускатимуться.
Батьки забезпечують дітей змінним взуттям та чистим одягом.
В дошкільний заклад діти приймаються без іграшок і без засобів пересування (велосипеди, самокати, візочки).

___________________________________________________________________________________________________________